BUD/S  Indoctrination

 

Po úspěšném ukončení  kurzu BUDS/S  Prep v Great Lakes, nadešel čas pro přesun z Great Lakes v Illinois tam, co se to „vše děje“  - do legendárního centra NSWC Coronado ve státě California. Zde začíná ten pravý boj o vytoužený trojzubec – odznak jednotek Navy SEALs.

 

 

Naval Amphibious Base Coronado

 

 

 

Jakmile uchazeči dorazí na BUD / S do Coronada, připojí se k PTRR (Physical Training Rehabilitation and Remediation) po dobu několika týdnů, dokud se nevytvoří další třída INDOC

 

INDOC je poslední přípravná část před samotným začátkem legendárního BUD/S. Indoc trvá 3 týdny a je navržen tak, aby seznámil uchazeče s aspekty fungování  výcvikového centra Coronado. Naučí se, kde v jakou denní dobu být včas, nebo jak se správně a bezpečně pohybovat po místní velice obtížné překážkové dráze. Dále se začíná budovat týmová spolupráce v rámci člunu IBS, se kterým se také denně začíná cvičit proplutí obrovských přílivových vln Pacifiku.

 

 

 

 

Na začátku kurzu Indoc je opět PST Physical Screening Test, který je nutný zvládnout. V Indoc den za dnem přichází tvrdší a tvrdší trénink, výuka a celková připravenost. Na počátku Indoc se ze skupiny uchazečů vytvoří třída s číselným označením kurzu - např. class 236, navazující na předešlé třídy a sahající do padesátých let k počátku výcviku v Coronado. Tyto čísla třídy mají všichni na svých helmách po celou dobu BUD/S a toto jedinečné číslo bude navždy součástí každého účastníka kurzu BUD/S. Helmy v BUD/S mají 3 barvy - pro každou fázi výcviku jednu. První fáze zelené, druhá fáze modré a třetí fáze BUD/S červené. Kromě čísla class jsou na helmách i jména nositele.